ثبت نام در مرجع ورمی کمپوست ایران

بسیار خوشوقتیم که می توانیم شما را در جمع ثبت نام کنندگان بانک اطلاعات مرجع ورمی کمپوست و نهاده های ارگانیک ایران، همراه خود داشته باشیم. از ایمیل و شماره تلفن همراه شما برای ارسال اطلاعات مهم و خبرنامه ها استفاده خواهد شد. از اینکه به ما اعتماد می کنید سپاسگزاریم. تلاش می کنیم و امیدواریم بتوانیم شایسته اعتماد شما باشیم.
راهنمای ثبت نام : لطفاً عنوان و مشخصات خود را وارد فرمایید. در پایین فرم گزینه I'm not a robot را تیک بزنید. یک کادر نمایش داده می شود که شما باید عبارتی که در تصویر دیده می شود را وارد کنید تا ثبت نام شما انجام شود. یک ایمیل برای شما ارسال می شود که در آن یک لینک برای فعال سازی عضویت وجود دارد. روی آن لینک کلیک کنید تا در لیست اعضای فعالی سایت مرجع ورمی کمپوست ایران قرار بگیرید.
با تشکر
عادل طالبی، مدیر مرجع ورمی کمپوست ایران
* مورد نیاز است
لطفاً عنوان خود را انتخاب نمایید.
لطفاً فقط نام را وارد فرمایید : نام خانوادگی را در کادر پایین وارد کنید
لطفاً فقط نام خانوادگی را در این قسمت وارد کنید. برای «نام» از کادر بالایی استفاده کنید.
لطفاً ایمیل واقعی و صحیح خود را وارد فرمایید. معمولا ایمیل www ندارد. یک ایمیل برای اطمینان از صحیح بودن ایمیل ارسالی برای شما ارسال خواهد شد که برای فعال شدن عضویتتان در بانک اطلاعات مرجع ورمی کمپوست ایران باید بر روی لینک فعال سازی آن کلیک کنید.
تلفن همراه - لطفا به صورت 11 رقم پشت سرهم و با صفر اول وارد کنید و از فاصله و خط تیره استفاده نفرمایید. مثال : 09356644224 از شماره تلفن همراه شما برای ارسال پیامک های مهم مرجع ورمی کمپوست ایران استفاده می شود. توصیه می کنیم برای اطلاع از خبرهای ویژه و مه
Email Marketing Powered by MailChimp